přihlášené týmy

pořadatel upřednostňuje rychleji platící zájemce

2022

MUŽI

           NÁZEV TÝMU             MĚSTO              PLATBA

  1. dream vidláci team     dačice                    ✅
  2. tro(t)lové                      jihlava/brno            ✅ 
  3. ibk södra böhmen      jižní čechy             obh.       
  4. monsters                     břeclav                   ✅ 
  5. heineberg aik             praha                      ✅ 
  6. coca-in                        dačicko                  ✅
  7. a.m.c.                          h. brod                    ✅
  8. ibk holice                   holice                      ✅ 
  9. dobytci s.r.o.              morava                    ✅
  10. drobci gks                  praha                      ✅
  11. ibk tulimme juoda      praha                      ✅ 
  12. sokol rudná                rudná                      ✅
  13. fbc alkodrom             praha                       ✅
  14. old stars                    dačice                      ✅ 
  15. valinanvala                dačice/pelhřimov    ✅
  16. fildovo ovečky          liberec
  17. bejvávalo                  brno
  18. pcb fuj alkohol          kolín
  19. motor praha              praha 

přijato bude patnáct nejrychleji platících

    ŽENY

            NÁZEV TÝMU                 MĚSTO           PLATBA
  1. lassie´s snout                   brno                   ✅ 
  2. utd                                    č. budějovice    ✅
  3. last minute                       praha/dačice     obh. 
  4. #GinIsNejvíc                    dačice                ✅
  5. sekundární victimizace   brno                   ✅ 
  6. drink team                       pelhřimov          ✅ 
  7. heineberg aik ladies       praha                 ✅ 
  8. plačky                              praha                 ✅ 
  9. shooters beta                  brno                   ✅
  10. florbal j. hradec                j. hradec            ✅
  11. tlamoleptým                     jihlava                ↩️
  12. -

přijato bude deset nejrychleji platících 


2021

MUŽI

           NÁZEV TÝMU             MĚSTO          PLATBA

  1. dream vidláci team    dačice              ✅
  2. valinanvala                 dačice/pelh.     ✅
  3. ibk södra böhmen     jižní čechy       obh. 
  4. fildovo ovečky           liberec               ✅
  5. trolové                        jihlava               ✅
  6. old stars                     dačicko             ✅
  7. a.m.c.                          havl. brod         ✅
  8. skoromistři                  holice               ✅
  9. monsters                     břeclav             ✅
  10. ibk tulimme juoda       brandýs n/L.     ✅
  11. Drobci GKS                   praha                ✅
  12. gladiátor beroun         beroun             ✅

ŽENY

           NÁZEV TÝMU        MĚSTO            PLATBA

  1. white devils            dačicko               ✅
  2. utd                          č. budějovice      ✅
  3. tlamoleptým           jihlava                  ✅
  4. lassie´s snout         brno                     ✅
  5. last minute             praha/dačice      obh.
  6. florbal j. hradec     j. hradec               ✅
  7. feny team              brno                      ✅

´

´
´

Vytvořte si webové stránky zdarma!