organizační informace

věnujte pozornost důležitým předturnajovým informacím

Dobrý den!

Dačice Open 2023 se nám nezadržitelně blíží. I letos prosím věnujte pozornost následujícím řádkům, týkajícím-se důležitých organizačních informací.

POVINNÁ PREZENTACE

Každý tým je povinen po příjezdu na turnaj (ještě před svým prvním zápasem! (rozpis ZDE)) absolvovat turnajovou prezentaci. Ta bude probíhat přímo u vstupu do Městské sportovní haly. Místo bude dostatečně označeno. Při této prezentaci nemusí být přítomen celý tým, stačí odpovědný vedoucí. Provede zde poslední úpravy soupisek, pokud nějaké budou, doplní či opraví čísla hráčů atd. Obdrží také paragon o zaplacení startovného, a převezme turnajové účastnické náramky (80 Kč/osoba). Hráč bez turnajového ID náramku nemůže nastoupit k utkání! Dbejte proto včasného příjezdu na halu, alespoň 30 minut před svým prvním zápasem, aby se vše bez problémů stihlo. Prezentace bude probíhat v pátek už od 12:00. Prosíme dívčí týmy, aby se pokod možno stihly odprezentovat do 19:15. V případě komplikací s příjezdem kontaktujte pořadatele na telefonu 728465764.

SOUPISKY

Dále vám, kteří jste tak dosud neučinili, připomínáme nutnost zaslání vašich soupisek, na email daciceopen@gmail.com. Ke každému hráči uveďte i číslo dresu a vyznačte brankáře, děkujeme! Nebojte, soupisky nemusí být definitivní, poslední úpravy jsou možné při již zmíněné páteční turnajové prezentaci.

ROZPIS UTKÁNÍ a HERNÍ SYSTÉM

Už v těchto dnech je na zde webu k dispozici definitivní rozpis utkání, tak jej berte na zřetel a přizpůsobte tomu váš příjezd do města. Zvolte proto prosím dostatečný časový předstih (alespoň 30 min). 
Do kategorie žen jsme letos přijali osm týmů. Ty utvoří dvě čtyřčlenné skupiny. Do play-off postupuje všech osm týmů. Systém play-off je standardní, tedy vítěz skupiny A narazí na poslední tým skupiny B, druhý z A na třetího z B, atd.
Kategorie mužů letos čítá čtrnáct týmů. Ty jsme rozlosovali do dvou skupin po sedmi týmech.  I zde z každé skupiny postupuje do play-off prvních šest týmů, poslední (sedmé) týmy se s turnajem loučí. Celky na prvních dvou místech v obou skupinách postupují přímo do čtvrtfinále. Týmy na třetích až šestých místech hrají kvalifikační předkolo play-off (3A x 6B, 4A x 5B atd.).
Všechna utkání turnaje v kategorii mužů se hrají 1 x 18 minut hracího času, v kategorii žen poté 2 x 10 minut, přičemž se časomíra stopuje při brankách, vyloučeních, při signalizaci rozhodčího a poslední minuta utkání.

TURNAJOVÁ PÁRTY 🎶

I letos pro vás máme připravené turnajové párty!

V pátek proběhne přímo naproti hale (přes křižovatku) v prostorách AMOS pizza baru. Začínáme cca 22:30. K tanci vám bude hrát oblíbený DJ Šlapeto. V přilehlé partnerské restauraci NO20 Komenského pro vás bude celý víkend k dispozici zdejší vyhlášená kuchyně, pokud tedy přemýšlíte, kam na oběd/večeři, vřele doporučujeme tento podnik! Kuchyň pro vás zde bude k dispozici až do pozdních večerních hodin (cca 22:00).

Sobotní party se po několikaleté odmlce opět vrátí do BÉČKA! Tento relativně nový dačický klub, který se nachází pod městským kulturním domem (Palackého nám. 4 - v průchodu), byl naším útočištěm už před třemi lety, takže se pro mnohé jedná o důvěrně známé prostředí. I v Béčku budeme startovat kolem 22:30, nicméně prostory podniku budou otevřené již dříve.

Pro večerní party platí, že vpuštěni budou pouze ti, kteří se prokáží turnajovým ID náramkem. Prosíme vás touto cestou o (v rámci možností) slušné chování!

SOCIÁLNÍ SÍTĚ

Vše důležité vám budeme servírovat na našich oficiálních kanálech. Předně doporučujeme sledovat Instagramový profil turnaje. Facebookový pak naleznete zde. A zde oficiální Facebook. I letos máme v plánu zaznamenávat všechny zápasy turnaje na video. Tyto záznamy pak, zpravidla hned v týdnu po turnaji, zveřejňujeme na tomto YouTube kanále.

Díky za věnovanou pozornost a těšíme se na Vás!
Kryštof Kůs
Vytvořte si webové stránky zdarma!