organizační informace

věnujte pozornost důležitým předturnajovým informacím

Dobrý den!

Dačice Open 2022 se nám nezadržitelně blíží. I letos prosím věnujte pozornost následujícím řádkům, týkajícím-se důležitých organizačních informací.

POVINNÁ PREZENTACE

Každý tým je povinen po příjezdu na turnaj (ještě před svým prvním zápasem! (rozpis ZDE)) absolvovat turnajovou prezentaci. Ta bude probíhat přímo u vstupu do Městské sportovní haly. Místo bude dostatečně označeno. Při této prezentaci nemusí být přítomen celý tým, stačí odpovědný vedoucí. Provede zde poslední úpravy soupisek, pokud nějaké budou, doplní či opraví čísla hráčů atd. Obdrží také paragon o zaplacení startovného, a převezme turnajové účastnické náramky (50 Kč/osoba). Hráč bez turnajového ID náramku nemůže nastoupit k utkání! Dbejte proto včasného příjezdu na halu, alespoň 30 minut před svým prvním zápasem, aby se vše bez problémů stihlo. Prezentace bude probíhat v pátek už od 13:30. V případě komplikací s příjezdem kontaktujte pořadatele na telefonu 720137960.

SOUPISKY

Dále vám, kteří jste tak dosud neučinili, připomínáme nutnost zaslání vašich soupisek, na email daciceopen@florbaldacice.cz. Ke každému hráči uveďte i číslo dresu a vyznačte brankáře, děkujeme! Nebojte, soupisky nemusí být definitivní, poslední úpravy jsou možné při již zmíněné páteční turnajové prezentaci.

ROZPIS UTKÁNÍ a HERNÍ SYSTÉM

Už v těchto dnech je na zde webu k dispozici definitivní rozpis utkání, tak jej berte na zřetel a přizpůsobte tomu váš příjezd do města. Zvolte proto prosím dostatečný časový předstih (alespoň 30 min).
Do kategorie žen jsme letos přijali (rekordních) deset týmů. Ty byly rozlosovány do dvou skupin po pěti. Vzhledem k systému "každý s každým", a z toho vyplývajícího velkého počtu utkání, byl hrací čas v zákl. skupinách upraven na 1 x 18 minut. Do čtvrtfinále play-off, ve kterém už se hraje standardně 2 x 10 min., postoupí první čtyři týmy z každé skupiny. Týmy na pátém místě se s turnajem loučí. Ve ČF se hraje obvyklým způsobem 1A x 4B, 2A x 3B atd.
Kategorie mužů letos čítá patnáct týmů. Ty jsme rozlosovaly do tří skupin po pěti týmech. V nich se utká "každý s každým" a i zde byl hrací čas v základních skupinách zkrácen na 1 x 18 minut. Po odehrání všech zápasů ve skupinách postupují (stejně jako v ženách) do play-off (opět již 2 x 10 min.) první čtyři týmy z každé skupiny. Tři poslední týmy (pátí v každé skupině) se z turnajem loučí. Zbylých dvanáct týmů seřadíme do jedné velké supertabulky, podle těchto kritérií: 1). pořadí ve skupině, 2). získané body, 3). skóre, 4). vstřelené branky, 5). dodatečné TS. První čtyři týmy z této supertabulky postupují přímo do čtvrtfinále. Ostatní čeká kvalifikační předkolo systémem 5x12, 6x11, 7x10 a 8x9.

TURNAJOVÁ PÁRTY

I letos pro vás máme připravené turnajové párty! V pátek i v sobotu proběhnou přímo naproti hale (přes křižovatku) v prostorách AMOS pizza baru. Začínáme vždy po desáté hodině a o muziku se nám postará DJ Šlapeto 🎶 . V přilehlé partnerské restauraci NO20 Komenského by mělo (dle počasí) o víkendu navíc probíhat grilování, pokud tedy přemýšlíte, kam na oběd/večeři, vřele doporučujeme tento podnik! Kuchyň pro vás zde bude k dispozici až do pozdních večerních hodin (22:00).

Pro večerní party platí, že vpuštěni budou pouze ti, kteří se prokáží turnajovým ID náramkem. Prosíme vás touto cestou o (v rámci možností) slušné chování!

SOCIÁLNÍ SÍTĚ

Vše důležité vám budeme servírovat na našich oficiálních kanálech. Předně doporučujeme sledovat Instagramový profil turnaje. Facebookový pak naleznete zde. A zde oficiální FB událost. I letos máme v plánu zaznamenávat všechny zápasy turnaje na video. Tyto záznamy pak, zpravidla hned v týdnu po turnaji, zveřejňujeme na tomto YouTube kanále.


Díky za věnovanou pozornost a těšíme se na Vás!
Kryštof Kůs

Vytvořte si webové stránky zdarma!