Organizační informace

 letos je povinnost každého účastníka prokázat bezinfekčnost!

Dobrý den!

Dačice Open 2021 se nám nezadržitelně blíží. Letos prosím, více než kdy dříve, věnujte pozornost následujícím řádkům, týkajícím-se důležitých organizačních informací.

Vzhledem k vládním nařízením spojeným s nemocí Covid-19 je nezbytně nutné, aby každý účastník turnaje prokázal bezinfekčnost. V praxi to znamená, aby se na předturnajové prezentaci prokázal buďto:

  • Negativním PCR testem z aktuálního týdne (ne starším, než z 21. 6.)

  • Negativním ANTIGENNÍM testem z pátku (25. 6.)

  • Potvrzením o proděláním nemoci v uplynulých šesti měsících

  • Potvrzením o očkování (očkovací certifikát)

Ten, kdo některou z výše zmíněných variant nesplní, neobdrží turnajový ID náramek a nebude se tak moci turnaje vůbec zúčastnit!

ANTIGENNÍ TESTOVÁNÍ ZDARMA MOŽNÉ PŘÍMO NA MÍSTĚ

Pro ty, kdo při prezentaci nebudou mít některé z výše zmíněných potvrzení, je našim partnerem zajištěna možnost otestovat se antigenním testem ZDARMA přímo na místě.
Od 1. 6. má každý možnost (na náklady zdravotní pojišťovny) absolvovat ČTYŘI antigenní testy a DVA PCR testy v měsíci zdarma. K bezplatnému testování na místě je tedy nutné si ohlídat, aby jste doposud kvótu čtyř testů již nevyčerpali. V opačném případě si budete muset test na místě zaplatit (cca 200 Kč).

Testování našim partnerem bude probíhat v pátek 25. 6. přímo vedle haly (Komenského 20) ve dvou časových blocích, a to od 13:30 do 15:00, a následně 16:00 - 18:00. Samotné testování je velice rychlé a po jeho absolvování a následném negativním výsledku obdržíte certifikát, kterým se následně na prezentaci prokážete.

Moc vás prosíme o součinnost a pochopení. Bez těchto nezbytností se zkrátka neobejdeme a vaše bezpečnost je pro nás pochopitelně prioritou.

SOUPISKY

Dále vám, kteří jste tak dosud neučinili, připomínáme nutnost zaslání vašich soupisek, a to nejpozději do 16. 6. na email daciceopen@florbaldacice.cz. Ke každému hráči uveďte i číslo dresu a vyznačte brankáře, děkujeme! Nebojte, soupisky nemusí být definitivní, poslední úpravy jsou možné při páteční turnajové prezentaci.

ROZPIS UTKÁNÍ/HERNÍ SYSTÉM

Už v těchto dnech je na zde webu k dispozici rozpis utkání, tak jej berte na zřetel a přizpůsobte tomu váš příjezd do města. Jak už z předchozího textu vyplývá, letos je nezbytně nutné, aby každý tým před svým prvním zápasem absolvoval turnajovou prezentaci, která bude vzhledem k uvedeným kontrolám letos podstatně časově náročnější. Zvolte proto prosím dostatečný časový předstih.
V kategorii žen se letos potká hned sedm týmů v jedné skupině. Vzhledem k systému "každý s každým" a z toho vyplývajícího velkého počtu utkání, byl hrací čas v zákl. skupinách upraven na 1 x 16 minut. Do semifinále play-off, ve kterém už se hraje standardně 2 x 10, postoupí první tři týmy přímo. Týmy na čtvrtém a pátém místě hrají kvalifikační předkolo o poslední postupové místo.
Kategorie mužů se hraje standartním formátem dvou šestičlenných skupin, ze kterých postupují první dva přímo do čtvrtfinále, třetí až šestý tým pak čeká kvalifikační předkolo.

TURNAJOVÁ PÁRTY

Letos byla i vzhledem ke stále platným omezujícím opatřením situace okolo turnajové párty velice složitá, nicméně zajistit se nám ji pro vás podařilo! V pátek proběhne přímo naproti hale v prostorách AMOS pizza baru. Začínáme cca ve 22:00 a o muziku se postará DJ Šlapi 🎶 . I zde platí, že vpuštěni budou pouze ti, kteří se prokáží turnajovým ID náramkem. Prosíme vás touto cestou o (v rámci možností) slušné chování, jelikož opravdu nebylo jednoduché prostory zajistit. O možnostech sobotní turnajové párty stále jednáme. bližší info podáme jakmile to půjde.