rozpis utkání

 dbejte brzkého příjezdu s ohledem na turnajovou prezentaci!


2022
POSL. AKTUALIZACE 12.4. 23:45

MUŽI


pátek 6. 5.

zákl. skupiny (1x18min)

16:45 - 1MA - (PŘI+BER) - Heineberg AIK x IBK Södra Böhmen 4:4
17:10 - 2MA - (PŘI+BER) - Old Stars x Dobytci s.r.o. 
1:2
17:35 - 3MA - (URB+STE) - IBK Södra Böhmen x Dream Vidláci t. 4:3

18:00 - 1MB - (URB+STE) - Drobci GKS x A.M.C. 2:6
18:25 - 2MB - (URB+STE) - Coca-in x Sokol Rudná 4:4
18:50 - 3MB - (URB+STE) - A.M.C. x Monsters 5:2

19:15 - 1MC - (PŘI+BER) - FBC Alkodrom x Valinanvala 3:3
19:40 - 2MC - (PŘI+BER) - IBK Holice x IBK Tulimme Juoda 3:4
20:05 - 3MC -  (PŘI+BER) - Valinanvala x Tro(t)lové 2:2

Od 22:00 následuje TURNAJOVÁ PÁRTY U AMOSE!

sobota 7. 5.

08:15 - 4MA - (PŘI+BER) - Heineberg AIK x Dobytci s.r.o. 3:3
08:40 - 5MA - (PŘI+BER) - Old Stars x Dream Vidláci t.
2:3

09:05 - 4MB - (PŘI+BER) - Drobci GKS x Sokol Rudná 2:2
09:30 - 5MB - (PŘI+BER) - Coca-in x Monsters 2:3
09:55 - 4MC - (
URB+FUC) - FBC Alkodrom x IBK Tulimme Juoda 8:2
10:20 - 5MC - (URB+FUC) - IBK Holice x Tro(t)lové 3:0

12:25 - 6MA - (PŘI+BER) - Heineberg AIK x Old Stars 1:1
12:50 - 7MA - (PŘI+BER) - IBK Södra Böhmen x Dobytci s.r.o.
5:2
13:15 - 6MB - (
URB+FUC) - Drobci GKS x Coca-in 0:7
13:40 - 7MB - (URB+FUC) - A.M.C. x Sokol Rudná 4:2
14:05 - 6MC - (
URB+FUC) - FBC Alkodrom x IBK Holice 5:4
14:30 - 7MC - (URB+FUC) - Valinanvala x IBK Tulimme Juoda 3:5

16:45 - 8MA - (FUC+URB) - Heineberg AIK x Dream Vidláci t. 3:2
17:10 - 9MA - (FUC+URB) - Old Stars x IBK Södra Böhmen
2:4
17:35 - 8MB - (STE+
URB) - Drobci GKS x Monsters 2:6
18:00 - 9MB - (STE+URB) - Coca-in x A.M.C. 5:3
18:25 - 8MC - (STE+
FUC) - FBC Alkodrom x Tro(t)lové 4:6
18:50 - 9MC - (URB+FUC) - IBK Holice x Valinanvala 5:2

20:05 - 10MA - (URB+FUC) - Dobytci s.r.o. x Dream Vidláci t. 4:0
20:30 - 10MB - (URB+FUC) - Sokol Rudná x Monsters
6:3
20:55 - 10MC - (URB+FUC) - IBK Tulimme Juoda x Tro(t)lové
2:10

Od 22:00 následuje TURNAJOVÁ PÁRTY U AMOSES!

neděle 8. 5.

play-off (2x10min)

08:15 - 1PM - (PŘI+BER) - FBC Alkodrom x Dream vidláci team 2:6
08:45 - 2PM - (PŘI+BER) - Dobytci s.r.o. x Sokol Rudná
1:3
09:15 - 3PM - (PŘI+BER) - IBK Holice x IBK Tulimme Juoda
7:6
09:45 - 4PM - (PŘI+BER) - Heineberg AIK x Monsters 
2:4

12:15 - 1ČFM - (URB+FUC) - Coca-in x Dream Vidláci team
5:3
12:45 - 2ČFM - (URB+FUC) - Tro(t)lové x Sokol Rudná
4:1
13:15 - 3ČFM - (PŘI+BER) - A.M.C. x IBK Holice
6:4
13:45 - 4ČFM - (PŘI+BER) - IBK Södra Böhmen x Monsters
3:2sn

16:30 - 1SFM - (PŘI+BER) - Coca-in x IBK Södra Böhmen 2:3
17:00 - 2SFM - (PŘI+BER) - Tro(t)lové x A.M.C.
3:7
17:30 - 3M - (PŘI+BER) - Coca-in x Tro(t)lové
2:4
18:00 - FM - (PŘI+BER) - IBK Södra Böhmen x A.M.C.
2:3

(18:30 - vyhlášení muži)

ŽENY


pátek 6. 5.

zákl. skupiny (1x18min)

14:15 - 1WA - (URB+STE) - UTD x Shooters Beta 6:3
14:40 - 2WA - (URB+STE) - Plačky x #GinIsNejvíc
1:4
15:05 - 1WB - (URB+STE) - Heineberg AIK l. x Florbal J. Hradec 3:3
15:30 - 2WB - (URB+STE) - Drink Team x Sek. Victimizace
0:6
15:55 - 3WA - (PŘI+BER) - Shooters Beta x Last Minute 1:5
16:20 - 4WA - (PŘI+BER) - UTD x #GinIsNejvíc 2:4

20:30 - 3WB - (PŘI+BER) - Florbal J. Hradec x Lassie´s Snout 1:5
20:55 - 5WA - (URB+STE) - Plačky x Last Minute 4:7
21:20 - 4WB - (URB+STE) - Heineberg AIK l. x Sek. Victimizace 0:3
21:45 - 5WB - (URB+STE) - Drink Team x Lassie´s Snout 1:4

Od 22:00 následuje TURNAJOVÁ PÁRTY U AMOSE!

sobota 7. 5.
10:45 - 6WA - (URB+FUC) - UTD x Plačky 6:2
11:10 - 7WA - (URB+FUC) - Shooters Beta x #GinIsNejvíc 2:2
11:35 - 6WB - (PŘI+BER) - Heineberg AIK l. x Drink Team 1:3
12:00 - 7WB - (PŘI+BER) - Florbal J. Hradec x Sek. Victimizace 2:0

14:55 - 8WA - (URB+STE) - UTD x Last Minute 6:2
15:20 - 9WA - (URB+STE) - Plačky x Shooters Beta 2:3
15:55 - 8WB - (FUC+STE) - Heineberg AIK l. x Lassie´s Snout 2:2
16:20 - 9WB - (FUC+STE) - Drink Team x Florbal J. Hradec 2:2

19:15 - 10WA - (URB+KŮS) - #GinIsNejvíc x Last Minute 3:5
19:40 - 10WB - (URB+KŮS) - Sek. Victimizace x Lassie´s Snout 1:3

Od 22:00 následuje TURNAJOVÁ PÁRTY U AMOSE!

neděle 8. 5.

play-off (2x10min)

10:15 - 1ČFW - (PŘI+BER) - UTD x Drink team 7:0
10:45 - 2ČFW - (URB+FUC) - Sek. victimizace x #GinIsNejvíc
2:3
11:15 - 3ČFW - (URB+FUC) - Lassie's Snout x Shooters beta
6:0
11:45 - 4ČFW - (URB+FUC) - Last minute x Florbal J. Hradec
1:2

14:15 - 1SFW - (PŘI+BER) - UTD X #GinIsNejvíc 4:1
14:45 - 2SFW - (FUC+STE) - Lassie's Snout x Florbal J. Hradec
9:0
15:15 - 3W - (FUC+STE) - #GinIsNejvíc x Florbal J. Hradec
4:1
15:45 - FW - (FUC+STE) - UTD x Lassie's Snout
1:2

(16:15 - vyhlášení ženy)


2021

MUŽI


pátek 25. 6.
zákl. skupiny (2x10min)
16:50 - 1A - (PŘI+NOV) - Dream Vidláci team x Trolové 1:0
17:20 - 2A - (PŘI+NOV) - Old Stars x Gladiátor Beroun 7:2
17:50 - 3A - (PŘI+JIN) - Fildovo Ovečky x Valinanvala 3:7
18:20 - 1B - (PŘI+STE) - A.M.C. x IBK Södra Böhmen 3:3
18:50 - 2B - (NOV+JIN) - Drobci GKS x Monsters 10:1
19:20 - 3B - (NOV+JIN) - IBK Tulimme Juoda x Skoromistři 5:5

19:50 - 4A - (NOV+PŘI) -  Trolové x Old Stars 2:1
20:20 - 5A - (NOV+PŘI) - Gladiátor Beroun x Fildovo Ovečky 4:10
20:50 - 6A - (NOV+PŘI) - Valinanvala x Dream Vidláci team 3:4
21:20 - 4B - (STE+PŘI) - IBK Södra Böhmen x Drobci GKS 4:1

Od 22:00 následuje TURNAJOVÁ PÁRTY V AMOSU!

Sobota 26. 6.

08:00 - 5B - (NOV+PŘI) - Monsters x IBK Tulimme Juoda 3:6
08:30 - 6B - (NOV+PŘI) - Skoromistři x A.M.C. 3:3

11:20 - 7A - (NOV+PŘI) - Dream Vidláci team x Old Stars 3:3
11:50 - 8A - (NOV+PŘI) - Gladiátor Beroun x Valinanvala 5:7
12:10 - 9A - (NOV+PŘI) - Trolové x Fildovo Ovečky 5:3
12:50 - 7B - (JIN+STE) - A.M.C. x Drobci GKS 7:4
13:10 - 8B - (JIN+STE) - Monsters x Skoromistři 2:6
13:50 - 9B - (JIN+PŘI) - IBK Södra Böhmen x IBK Tulimme Juoda 9:3
14:20 - 10A - (JIN+PŘI) - Dream Vidláci team x Fildovo Ovečky 5:2
14:50 - 11A - (NOV+PŘI) -
 Old Stars x Valinanvala 1:2
15:20 - 12A - (NOV+PŘI) - Trolové x Gladiátor Beroun 10:2

18:00 - 10B - (STE+VYS) - A.M.C. x IBK Tulimme Juoda 7:3
18:30 - 11B - (STE+VYS) - Drobci GKS x Skoromistři 6:2
19:00 - 12B - (NOV+JIN) - IBK Södra Böhmen x Monsters 7:0
19:30 - 13A - (NOV+JIN) - Dream Vidláci team x Gladiátor Beroun 5:2
20:00 - 14A - (NOV+JIN) - Old Stars x Fildovo Ovečky 3:4
20:30 - 15A - (NOV+JIN) - Trolové x Valinanvala 1:1
21:00 - 13B - (STE+JIN) - A.M.C. x Monsters 6:3

Neděle 27. 6.

08:00 - 14B - (STE+JIN) - Drobci GKS x IBK Tulimme Juoda 3:3
08:30 - 15B - (STE+JIN) - IBK Södra Böhmen x Skoromistři 5:5

play-off (2x10min)
10:30 - 1PŘ - (NOV+PŘI) - Skoromistři x Old Stars 4:2
11:00 - 2PŘ - (JIN+PŘI) -  Fildovo Ovečky x IBK Tulimme Juoda 4:9
11:30 -  3PŘ - (JIN+PŘI) - Valinanvala x Monsters 6:2
12:00 - 4PŘ - (JIN+NOV) - Drobci GKS 
x Gladiátor Beroun 7:2

12:30 - 1ČF - (JIN+NOV) - Dream Vidláci team x Skoromistři 2:9
13:00 - 2ČF - (PŘI+NOV) - A.M.C. x Valinanvala 9:3
13:30 - 3ČF - (PŘI+NOV) - IBK Södra Böhmen x IBK Tulimme Juoda 5:1
14:00 - 4ČF - (PŘI+JIN) - Trolové x Drobci GKS 3:4

15:35 - 1SF - (NOV+PŘI) - Skoromistři x A.M.C. 5:3
16:05 - 2SF - (NOV+PŘI) - IBK Södra Böhmen x Drobci GKS 4:2

16:35 - 3M - (NOV+PŘI) - Skoromistři x Drobci GKS 3:5
17:05 - FIN - (NOV+PŘI) - A.M.C. x IBK Södra Böhmen 1:4
(17:35 - vyhlášení muži)

ŽENY


pátek 25. 6.
zákl. skupiny (1x16min)
! 14:30 - 1W - (JIN+STE) - White Devils x Last Minute 0:2
14:50 - 2W - (JIN+STE) - UTD x Tlamoleptým 4:0
15:10 - 3W - (JIN+STE) - Feny team x Lassie´s Snout 1:3
! 15:30 - 4W - (JIN+STE) - Florbal J. Hradec x White Devils 3:5
15:50 - 5W - (JIN+STE) - Tlamoleptým x Feny team 2:2
16:10 - 6W - (JIN+STE) - Florbal J. Hradec x UTD 0:4
16:30 - 7W - (PŘI+STE) - Lassie´s Snout x Last Minute 8:2

Od 22:00 následuje TURNAJOVÁ PÁRTY V AMOSU!

Sobota 26. 6.

09:00 - 8W - (NOV+PŘI) - White Devils x Tlamoleptým 4:4
09:20 - 9W - (NOV+PŘI) - Florbal J. Hradec x Feny team 3:1
09:40 - 10W - (JIN+STE) - UTD x Lassie´s Snout 3:0
10:00 - 11W - (JIN+STE) - Tlamoleptým x Last Minute 0:7
10:20 - 12W - (JIN+STE) - White Devils x Feny team 3:1
10:40 - 13W - (JIN+STE) - Florbal J. Hradec x Lassie´s Snout 0:3
11:00 - 14W - (NOV+PŘI) - UTD x Last Minute 1:3

15:50 - 15W - (NOV+STE) - Florbal J. Hradec x Tlamoleptým 1:2
16:00 - 16W - (NOV+STE) Feny team x Last Minute 2:5
16:20 - 17W - (JIN+STE) - White Devils x UTD 1:2
16:40 - 18W - (JIN+STE) - Florbal J. Hradec x Last Minute 5:4
17:00 - 19W - (JIN+NOV) - White Devils x Lassie´s Snout 0:4
17:20 - 20W - (JIN+NOV) - UTD x Feny team 2:0
17:40 - 21W - (JIN+NOV) -  Tlamoleptým x Lassie´s Snout 1:5


Neděle 27. 6.

play-off (2x10min)
09:00 - PŘ - (NOV+JIN) - White Devils x Florbal J. Hradec 1:3
09:30 - 1SF - (NOV+JIN) - Lassie's Snout x Last Minute 1:3

10:00 - 2SF - (NOV+PŘI) - UTD x Florbal J. Hradec 5:0


14:30 - 3M - (STE+JIN) - Lassie's Snout x Florbal J. Hradec 9:0
15:00 - FIN - (STE+JIN) - Last Minute x UTD 5:0
(15:30 - vyhlášení ženy)



Vytvořte si webové stránky zdarma!