• Termín:          pátek - neděle 25. - 27. 6.
  • Hr. plocha:     35 x 16 metrů
  • Hrací čas:      2 x 10 minut*

Podrobněji:

• Akce je pořádána pod hlavičkou florbalového oddílu TJ Centropen Dačice
  • Turnaj se uskuteční v pátek, sobotu a neděli 25. - 27. června v MĚSTSKÉ SPORTOVNÍ HALE v Dačicích (pátek cca od 14:00, neděle cca do 18:00)
  • Kategorie: MUŽI | ŽENY
  • Startovné: MUŽI - 3400 Kč, ŽENY - 3100 Kč (+ na místě 50 Kč/osoba - ID náramek)
  • Č.Ú.: 1019570892/6100 (do pozn. název týmu)
  • Soupisky (včetně čísel hráčů a vyznačených brankářů) odešlete nejpozději 10 dní před turnajem na daciceopen@florbaldacice.cz
  • Vítězové kategorií získají velký putovní pohár s vyznačenými dosavadními vítězi. První tři družstva v každé kategorii obdrží poháry, medaile, diplomy a věcné dary. Odměněni budou také nejlepší hráči obou kategorií

• Všechny zápasy turnaje se hrají 4+1 (čtyři hráči v poli + brankář) na hřišti o rozměrech 35 x 16 metrů
  • Hrací čas: Všechna* utkání turnaje se hrají 2x10 minut hrubého (stopuje se při brankách, vyloučeních a signalizaci rozhodčího + poslední minuta utkání)
  • *V základních skupinách ženské kategorie se hraje 1x16 minut
  • Vyloučení: Ve všech úrovních turnaje se vylučuje místo dvou pouze na jednu minutu, místo pěti na dvě a místo 10 na 5
  • Time-out: K dispozici pouze v play-off
  • V obou kategoriích se v základní skupině hraje systémem "každý s každým"
  • Za vítězství se v základních skupinách udělují tři body, za remízu jeden, za prohru nula
  • V případě rovnosti bodů po zákl. skupině rozhoduje 1). vzájemný zápas, 2). rozdíl skóre, 3). více vstřelených branek, 4). dodatečné TS
  • V kategorii mužů postupují do play-off všechny týmy. Týmy na prvních dvou místech se kvalifikují přímo do čtvrtfinále. Týmy na třetím až šestém místě hrají kvalifikační předkolo (3A x 6B, 4A x 5B,..)
  • V kategorii žen postupují rovnou do semifinále první tři týmy. Týmy na čtvrtém a pátém místě sehrají předkolo o poslední postupové místo do semifinále.
  • Při nerozhodnutém stavu v play-off rozhodují samostatné nájezdy. Tři na každé straně, při shodném stavu pak následuje "náhlá smrt"